ORKIESTRA WOJSKOWA w Siedlcach

2003-09-26

ŚWIERADÓW ZDRÓJ-2003

W pięknej scenerii górskiej odbył się Ogólnopolski Konkurs Orkiestr Garnizonowych Wojska Polskiego. Orkiestra z Siedlec zajęła I-miejsce w klasyfikacji ogólnej. Konkursy tego typy służą wymianie doświadczeń między orkiestrami.
2003-09-10

WYSTĘP DLA POLONII Z USA

W Łazienkach Królewskich orkiestra poprowadziła "polonusów" od pomnika Fryderyka Chopina do Pałacu na wodzie, gdzie wykonała koncert o treści patriotycznej oraz pokazała musztrę paradną.
2003-08-05

WYMARSZ PIESZEJ WOJSKOWEJ PIELGRZYMKI

Z katedry Polowej, przy ul. Długiej w której mszę poranną odprawił biskup polowy WP gen. Leszek Głódź, orkiestra poprowadziła pielgrzymkę przez pl. Zamkowy do pl Bankowego gdzie pielgrzymów pobłogosławił prymas Polski kardynał Józef Glemp. Obok polskich wojsk znaleźli się żołnierze z USA, Słowacji, Litwy i Niemiec.
2003-07-14

AMBASADA REPUBLIKI FRANCUZKIEJ

W ogrodach ambasady przy ul. Pięknej, koncertu wysłuchało około 1300 osób sympatyzujących z dwoma krajami: Polski i Francji.Okazją do spotkania było Narodowe Święto Francji.
2003-07-06

POKAZ MUSZTRY PARADNEJ

W Legionowie na placu w centrum miasta, orkiestra wykonała musztrę paradną. Pokaz odbył się w ramach święta wydawnictwa BELLONA