ORKIESTRA WOJSKOWA w Siedlcach

2017-09-23

KONKURS ORKIESTR WOJSKA POLSKIEGO, ŚWIERADÓW-ZDRÓJ 2017

W dniach 22, 23 września 2017 roku w Świeradowie Zdroju odbył się 52 Konkurs Orkiestr Wojska Polskiego. Orkiestra Wojskowa w Siedlcach okazała się bezkonkurencyjna wygrywając konkurs, a także zdobywając Nagrodę Publiczności.
2017-09-03

Najpiękniejsze Arie Świata

3 września o godz. 19:00 na Placu Gen. Sikorskiego wybrzmiały Najpiękniejsze Arie Świata. Był to koncert w ramach Dni Siedlec, w którym wystąpiła Orkiestra Wojskowa w Siedlcach, Orkiestra Symfoniczna i Chór Miasta Siedlce. Chór Ziemi Zamojskiej "Contra" oraz soliści. Koncert "Mojemu Miastu Najpiękniejsze Arie Świata cz. II" dedykujemy wszystkim mieszkańcom Siedlec z okazji 470-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu. Koncert prowadził Mariusz Orzełowski, zaś całością dyrygował kpt. Dariusz Kaczmarski.
2017-06-25

4. edycja Festiwalu Orkiestr Wojskowych Warszawa 2017.

W niedzielę 25 czerwca 2017 roku odbyła się Gala Finałowa 4. edycji Festiwalu Orkiestr Wojskowych Warszawa 2017. Wystąpiły orkiestry wojskowe z Siedlec, Wrocławia, Dęblina a także Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego i Sił Powietrznych, które zaprezentowały się w pokazach musztry paradnej. Ponadto Festiwal uświetniła Orkiestra Reprezentacyjna Greckich Sił Powietrznych i Orkiestra Wojskowa Sił Zbrojnych Białorusi.
2017-06-02

Dni otwartych koszar

Z okazji dnia dziecka w piątek drugiego czerwca w siedleckiej jednostce wojskowej odbyły się dni otwartych koszar. Dla najmłodszych przewidziane było wiele atrakcji. Piknik rozpoczął się od pokazu musztry paradnej w wykonaniu "Orkiestry Wojskowej w Siedlcach", następnie odbyły się pokazy sprzętu wojskowego. Dla wszystkich przewidziana była też pyszna żołnierska grochówka.
2017-04-28

Jubileusz Orkiestry Wojskowej w Siedlcach

W dniu 28 kwietnia br. Orkiestra Wojskowa w Siedlcach obchodziła siedemdziesięciolecie powstania. Z tej okazji odbyła się gala na którą przybyło wielu znakomitych gości. Po zakończeniu części oficjalnej orkiestra, wraz z Chórem Miasta Siedlce, oraz solistami dała niezapomniany koncert.